SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kontaktuppgifter tränare

Längd & tresteg 

   

Petter

Hägg

0705-371302

hagg.petter@gmail.com

Camilla

Norrman

0703-399411

camilla.norrman@jages.se

 

     

Höjdhopp 

   

Abid

Suraiya

0736-181658

abidsuraiya@yahoo.se

Mikael

Mattsson

0736-560959

mikesijeel@hotmail.com

 

     

Sprint & Häck 

   

Lars

Norrman

0704-580578

lars.norrman@jages.se

Annica

Johansson

0736-723123

annicajohan@hotmail.com

 

     

Löpning 

     

Lars

Norrman

0704-580578

lars.norrman@jages.se

 

 

 

 

Kast 

     

Erik

Lidén

0702-329028

lidenerik@hotmail.com

Jonas

Rydén

0739-238718

sradth@gmail.com

 

Allmän Friidrott (från 2009)

Mikael

Mattsson

0736-560959

mikesijeel@hotmail.com

Carolina

Svanström

0725-873375

carolinasvanstrom@gmail.com

Klas

Alenljung

0761-043929

alenljung@gmail.com

Henrik

Kruuse

0725-501772

henrik.kruuse@outlook.com

Joakim

Ljungberg

0762-257111

joakim.ljungberg@hotmail.com

Janne

Johansson

0709-577812

Jan.johansson@nouryon.com

Johan

Robert

Gamberg

Wunsch

0722-341935

0707-400074

j_gamberg@hotmail.com

wunschrobert@rocketmail.com

 

 

 

 

2010

     

Erik

Frick

0702-559030

erik@frick.nu

Martin

Lund

0709-183427

marlun99@gmail.com

Ingrid

Eliasson

0707-353446

ingrid_eliasson@hotmail.com

Peter

Petersson 

0708-781983

peterpetersson4@gmail.com

 

 

 

 

2011

     

Johan

Gamberg

0722-341935

j_gamberg@hotmail.com

Joakim

Ljungberg

0762-257111

joakim.ljungberg@hotmail.com

 

 

 

 

2012

     

Abid

Suraiya

0736-181658

abidsuraiya@yahoo.se

Martin

Hogdal

0702-023425

m_hogedal@hotmail.com

Charlotte

Salmenius

0707-461481

charlottesalmenius@hotmail.com

Robert

Andersson

0708-646815

Poppelgrand@hotmail.com

Simon 

Jernberg

0706-692787

s.jernberg79@gmail.com

Maria

Almestål

070-2299130

maria.almestal@gmail.com

 

 

 

 

2013

     

Martin

Lund

0709-183427

marlun99@gmail.com

Jonas

Törnqvist

070-749 62 02

Jonas_th@hotmail.com

Lars

Ekström

073-902 06 78

ekstrom.lars@gmail.com

Peter

Petersson

070-878 19 83

peterpetersson4@gmail.com

 

 

 

 

2014

 

 

 

Erik

Frick

0702-559030

erik@frick.nu

Fredrik

Molldén

070-688 00 18

fredrik_m80@hotmail.com

Frida

Torbäck

072-523 49 68

frida.torback@gmail.com

Karina

Gonegai Linnros

070-937 31 85

Karinalinnros@gmail.com

Magdalena  

Slottäng

070-488 67 99

Slotteng@hotmail.com

                             

 
Partners
Arrangemang
Antidoping